کنفرانس تلفنی با رایتل

با رایتل کنفرانس تلفنی برگزار کنید
با استفاده از خدمات سازمانی رایتل حتی در حال حرکت هم کنفرانس برگزار کنید.

مدیرکل روابط عمومی رایتل گفت: یکی از زمانبرترین اموری که در سازمانها اتفاق می افتد برگزار کردن کنفرانس می باشد که زمان زیادی را معطوف خود می کند و باید راهکاری برای آن اندیشید.
حمید طاهردوست ادامه داد: با استفاده از یکی از خدمات سازمانی رایتل می توانید هم اکنون، حتی در حرکت و بدون نیاز به حضور در محل نیز با همکاران، شرکا و همتایان تجاری خود کنفرانس صوتی برقرار کنید.
وی با اشاره به هزینه این سرویس کنفرانس تلفنی با رایتل افزود: با استفاده از این سرویس شروع کننده کنفرانس می‌تواند افراد جدید را به کنفرانس اضافه کند همچنین هزینه افزوده شدن هر مخاطب جدید به کنفرانس معادل یک تماس عادی و بر عهده آغازگر کنفرانس است و تنها کافی است آغازگر کنفرانس رایتلی باشد و سایر حاضران در کنفرانس صوتی می‌توانند کاربران سایر اپراتورهای تلفن (ثابت یا همراه) باشند.

منبع : http://www.rightel.ir/News/Details/a3660a03-56e4-40e7-ac2e-a29e0023ecd2

rightel will hold a conference call
Using enterprise services rightel even moving to another conference .

Director of Public Relations rightel said Zmanbrtryn one of the things that happen in organizations held a conference is to focus a lot of time thinking about themselves and have a solution for it .

rightely and other participants in an audio conference users of other mobile operators ( fixed or mobile ) are.

To hold conferences, rightel services, institutional services rightel, conferencing, phone conferencing rightel, rightel conference call, conference rightel, rightely conferencing, audio conferencing, audio conferencing rightel, service quality rightel

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *