دستاوردهای رایتل

– آقای قاسمی کمی درباره‌ی مسیری که رایتل از روز اول تا امروز طی کرده توضیح دهید و اینکه فکر می‌کنید در این مدت به چه دستاورد‌هایی رسیده‌اید؟
مدت 1.5 سال است که در ترکیب هیات مدیره رایتل حضور دارم و پنج ماه است که به عنوان مدیر عامل شرکت رایتل فعالیت می‌کنم.

حال ترجیح من آن است که از این 1.5 سال بگویم، زمانی که وارد رایتل شدم تازه بحث تجاری‌ شدن این شبکه در کرج و تهران مطرح شده بود و ما تعداد محدودی سایت در این دو استان داشتیم و در این میان مشکلات متعددی از داخل و خارج شرکت برای ما ایجاد می‌شد.

در آن زمان از آنجا که ما یک شرکت جوان و نوپا بودیم و در کشور هم تجربه‌ی 3G وجود نداشت ما با مشکلات متعددی مواجه بودیم اما به هر صورت توانستیم به شکل موفق عمل کنیم و درنهایت بسیاری از مشکلات را برطرف کرده و در کل کشور کار را دنبال کردیم. اکنون تعداد قابل توجهی از شهرهای کشور تحت پوشش شبکه رایتل قرار گرفته‌اند و طی پنج ماه گذشته تعداد مشترکان رایتل سه برابر شده است. حتی واقعیت این است که این رقم تا چند برابر قابلیت افزایش دارد که البته این افزایش نیاز به گسترش زیرساخت‌های لازم دارد.

چرا که ماعقیده داریم که باید همگام با گسترش کمی، سرویس‌های فنی رایتل را نیز ارتقاء دهیم.

  • مشکلات رایتل

2 دیدگاه برای “دستاوردهای رایتل”

  1. خیلی سایت مسخره و ناقصی دارید
    این چه وضع شه
    سرکار گذاشتید مردم رو … هی از این صفحه به اون صفحه میفرستید آخرم ما نفهمیدیم هزینه اینترنتش چقدره … هزینه مودمش چی … چه مشخصاتی داره و خیلی چیزای دیگه ………………

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *