سیم کارت میکرو یا نانو رایتل

در فروشگاه های رایتل
سیم کارت عادی بدهید، میکرو یا نانو تحویل بگیرید
در صورت نیاز به تغییر اندازه سیم کارت خود می توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه های رایتل نسبت به تعویض آنی آن اقدام کنید.

به گزارش روابط عمومی رایتل، اکثر گوشی های تلفن همراه هوشمند موجود در بازار علاوه بر سیم کارت های عادی با سیم کارت های میکرو و نانو نیز فعال می شوند و بنابر این پانچ کردن سیم کارت های عادی برای قابل استفاده شدن در این دستگاه ها گاهی اوقات منجر به سوختن سیم کارت می شود.
بر این اساس رایتل علاوه بر ارایه سیم کارت در سه اندازه عادی، میکرو و نانو تسهیلاتی را نیز برای افرادی که پیش از این سیم کارت عادی داشته اند و با توجه به تغییر گوشی خود به دیگر انواع سیم کارت ها نیاز دارند فراهم کرده است.
بنابر این خبر کلیه مشترکانی که سیم کارت عادی دارند می توانند به یکی از فروشگاه های رایتل مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ 5 هزار تومان نسبت به تعویض سیم کارت خود و دریافت سیم کارت نانو و یا میکرو اقدام کند.
لازم به ذکر است مشترکان رایتل می توانند به صورت رایگان در این مراکز سیم کارت های خود را پانچ نمایند.
رایتل تنها اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

منبع: http://www.rightel.ir/News/Details/7f550797-0559-4473-99e0-a28700b1287c

Rightel in stores
Give a regular SIM , the micro- or nano- pick
If you need to resize your SIM card , you can refer to one of its immediate replacement ratio Rightel store to your action.

times, the SIM card will result in burning .

It ‘s all normal SIM subscribers can go to the store and pay the sum of five thousand dollars Rightel a replacement SIM card and get a nano or micro SIM to act.

It can Rightel subscribers for free at these centers to punch your SIM card .
can make video calls , and broadband multimedia services noted.

Raytl sim, micro sim Raytl, Nano SIM Raytl, Raytl stores, department stores Raytl
Posted in News Rightel, video call Rightel, search Rightel, Rightel services, about Rightel gains Rightel, Rightel, Rightel SIM card, the SIM Rightel

  • 2014 rightel ir
  • سیم کارت رایگان رایتل
  • rightel sim card
  • شناسه هدیه رایتل چیست
  • شناسه هدیه رایتل
  • سیم کارت نانو رایتل
  • خرید سیم کارت اعتباری رایتل با سیم کارت هدیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *