سیم کارت میکرو یا نانو رایتل

در فروشگاه های رایتل
سیم کارت عادی بدهید، میکرو یا نانو تحویل بگیرید
در صورت نیاز به تغییر اندازه سیم کارت خود می توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه های رایتل نسبت به تعویض آنی آن اقدام کنید.

به گزارش روابط عمومی رایتل، اکثر گوشی های تلفن همراه هوشمند موجود در بازار علاوه بر سیم کارت های عادی با سیم کارت های میکرو و نانو نیز فعال می شوند و بنابر این پانچ کردن سیم کارت های عادی برای قابل استفاده شدن در این دستگاه ها گاهی اوقات منجر به سوختن سیم کارت می شود.
بر این اساس رایتل علاوه بر ارایه سیم کارت در سه اندازه عادی، میکرو و نانو تسهیلاتی را نیز برای افرادی که پیش از این سیم کارت عادی داشته اند و با توجه به تغییر گوشی خود به دیگر انواع سیم کارت ها نیاز دارند فراهم کرده است.
بنابر این خبر کلیه مشترکانی که سیم کارت عادی دارند می توانند به یکی از فروشگاه های رایتل مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ 5 هزار تومان نسبت به تعویض سیم کارت خود و دریافت سیم کارت نانو و یا میکرو اقدام کند.
لازم به ذکر است مشترکان رایتل می توانند به صورت رایگان در این مراکز سیم کارت های خود را پانچ نمایند.
رایتل تنها اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

منبع: http://www.rightel.ir/News/Details/7f550797-0559-4473-99e0-a28700b1287c

ادامه خواندن “سیم کارت میکرو یا نانو رایتل”

 • 2014 rightel ir
 • سیم کارت رایگان رایتل
 • rightel sim card
 • شناسه هدیه رایتل چیست
 • شناسه هدیه رایتل
 • سیم کارت نانو رایتل
 • خرید سیم کارت اعتباری رایتل با سیم کارت هدیه

میزان کارکرد سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل

برای همه رایتلی ها:
با *140# از دخل و خرجتان با خبر شوید
با استفاده از کدهای دستوری رایتل از میزان کارکرد سیم کارت های دائمی و اعتباری خط خود با خبر شده و خطوط اعتباری و دیتا را شارژ کنید.

به گزارش روابط عمومی رایتل، کلیه مشترکان این اپراتور با استفاده از کدهای دستوری ویژه اپراتور سوم *140# می توانند از خدمات مربوط به شارژ و صورتحساب خط خود استفاده نمایند.
بر اساس این خبر مشترکان دائمی رایتل با استفاده از این کد می توانند از صورتحساب میان دوره و پایان دوره خود آگاه شده و با دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت نسبت به پرداخت صورتحساب خود از طریق بانک های ملت، پارسیان، پاسارگاد و یا رفاه کارگران اقدام کنند.
علاوه بر این مشترکان اعتباری و دیتا با وارد کردن این کد از میزان اعتبار باقیمانده و مدت زمان اعتبار آگاه شده و همچنین با استفاده از این کد و دستور *140*رمز شارژ# نسبت به شارژ مجدد خط خود اقدام کنند.

منبع: http://www.rightel.ir/News/Details/b37ed71c-2fcb-4007-948a-a27f0168192b

ادامه خواندن “میزان کارکرد سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل”

 • کدهای رایتل
 • کدهای دستوری رایتل
 • کد دستوری رایتل
 • کد های دستوری رایتل
 • kodhaye rightel
 • کد های رایتل
 • کدهای رایتل
 • رمزهای رایتل
 • رمز های رایتل
 • ussd code rightel

تعرفه رایتل

تعرفه تماس های رایتل
تعرفه تماس های رایتل مطابق با قوانین سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی است

به گزارش روابط عمومی رایتل تعرفه تماس های رایتل مطابق با قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تنظیم شده است و به هیچ عنوان گران نیست.
در ادامه این متن می توانید تعرفه تماس های رایتل را در جدول ببینید:

نوع تماس نوع سیم کارت هزینه (ریال)
تماس داخل شبکه ( صوتی ) دائمی 555
تماس خارج شبکه ( صوتی ) دائمی 625
تماس تصویری دائمی 1495
پیامک فارسی دائمی 89
پیامک انگلیسی دائمی 220
پیام چند رسانه ای درون شبکه دائمی 400
اینترنت 3G به ازای هر کیلو بایت دائمی 0.5
تماس داخل شبکه ( صوتی ) اعتباری 695
تماس خارج شبکه ( صوتی ) اعتباری 895
تماس تصویری اعتباری 1995
پیامک فارسی اعتباری 89
پیامک انگلیسی اعتباری 220
پیام چند رسانه ای درون شبکه اعتباری 400
پیامک فارسی دیتا 89
پیامک انگلیسی دیتا 220
اینترنت 3G به ازای هر کیلو بایت دیتا 0.5

منبع : http://www.rightel.ir/News/Details/46549dab-c0f1-4a09-972a-a273011e8d32

 • تعرفه های رایتل
 • www 2014 rightel ir

قیمت سیم کارت رایتل

هشدار رایتل به متقاضیان خرید سیم کارت
شرکت رایتل پیرامون گرانفروشی سیم کارت های رایتل توسط افراد سودجو هشدار داد.

مدیرکل روابط عمومی رایتل پیرامون فروش سیم کارت رایتل خارج از شبکه رسمی گفت: با عنایت به استقبال گسترده هموطنان عزیز از سرویس های این اپراتور، اخیرا افرادی سودجو طی تماس تلفنی با شهروندان گرامی به بهانه فروش شماره های رند، شماره های مشابه دیگر اپراتورها و یا شرکت در قرعه کشی اقدام به فروش سیم کارتهای رایتل با قیمت های بالاتر از نرخ مصوب می نمایند که مورد تایید این اپراتور نیست.
طاهردوست با بیان اینکه قیمت سیم کارت های دائمی رایتل 120 هزار تومان، قیمت سیم کارت های اعتباری رایتل 20 هزار تومان و سیم کارت های دیتا رایتل نیز 20 هزار تومان می باشد، از کلیه هموطنان عزیز درخواست کرد از پاسخگویی به این قبیل تماس ها خودداری نمایند و مراتب را به مرکز تماس رایتل به شماره 2920-021 جهت پیگیرد قانونی اطلاع دهند.
وی در پایان خاطر نشان کرد که فروش سیم کارت های رایتل از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.rightel.ir به آسانی صورت می پذیرد. همچنین فروش سیم کارت های رایتل در دفاتر فروش رسمی، مراکز پیشخوان دولت و مراکز خدمات ارتباطی با نرخ های مصوب انجام میشود. ادامه خواندن “قیمت سیم کارت رایتل”

 • قیمت رایتل

واگذاری سیم کارت های رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی

واگذاری سیم کارت های رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی

واگذاری سیم کارت های رایگان رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی که در نمایشگاه تلکام امسال به غرفه رایتل مراجعه کرده بودند، آغاز شد.
رایتل در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام طرحی ویژه برای مراجعه کنندگان جامعه بزرگ تامین اجتماعی در نمایشگاه تلکام در نظر گرفته بود.
در این طرح دو مرحله‌ای، ابتدا در طی برگزاری نمایشگاه یک برگه ویژه هدیه به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی که به بازدید از غرفه‌های رایتل آمده بودند اهدا شد و در مرحله دوم، به دارندگان این برگه های هدیه، یک سیم کارت اعتباری رایگان اهدا می‌شود.
بر اساس این گزارش، دارندگان برگه های هدیه رایتل می‌توانند تا پایان مهرماه با در درست داشتن کارت ملی و دفترچه تامین اجتماعی خود به فروشگاه‌های اختصاصی رایتل در تهران و کرج مراجعه کرده و سیم کارت‌های خود را دریافت کنند.

آدرس فروشگاه‌های رایتل بدین شرح است:
فروشگاه شماره1: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع نیایش، خیابان ارمغان غربی، نبش مهرداد، پلاک 8.
فروشگاه شماره 2: تهران، ابتدای بزرگراه نواب، تقاطع آذربایجان غربی، برج اداری تجاری سهیل، ورودی تجاری، واحد 001
فروشگاه شماره 3: تهران، بزرگراه شهید ستاری،شهرک اکباتان،بین فاز1و 2، میدان صارمی، مجتمع مگامال، فروشگاه هایپرمی، طبقه IT مال
فروشگاه کرج: خیابان شهید بهشتی، سه راه رجائی شهر، نرسیده به دهقان ویلای اول، بین میثم 8 و 9
فروشگاه یزد: یزد، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی مجتمع تجاری شهاب

 

منبع : سایت رایتل

ادامه خواندن “واگذاری سیم کارت های رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی”

حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام

دومین تجربه حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام با تاکید بر تجربه کردن زندگی رایتلی

دومین تجربه حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام با تاکید بر تجربه کردن زندگی رایتلی، از 4 تا هفتم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران انجام خواهد شد.
در این نمایشگاه چهار روزه، رایتل با حضور در غرفه‌های 8 و 9 و A25 به معرفی خدمات جدید و ویژه خود در حوزه‌های مختلف می‌پردازد.
محمد فرجود مدیر ارشد بازاریابی رایتل در تشریح نحوه حضور رایتل در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تله‌کام، اظهار داشت: رایتل امسال قصد دارد با حضوری متفاوت، امکان تجربه‌ زندگی مدرن با استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه را برای مردم فراهم کند.

ادامه خواندن “حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام”

 • خرید سیم کارت رایگان رایتل

پوشش رایتل

-فکر می‌کنید چه زمان کل کشور را پوشش خواهید داد؟
ما در حال حاضر حدود 117 شهر را تحت پوشش داریم و در این میان برخی از این شهرهای تحت پوشش رایتل وضعیت خوبی دارند. برای شهرهای دیگر هم ما در حال تلاشیم تا با انجام کارهای کارشناسی شهرهایی که در اولویت هستند را مشخص کنیم و با سرعت پوشش شبکه رایتل را دنبال کرده و به اتمام برسانیم.

– پوشش جاده‌ای چطور؟
در حال حاضر پوشش جاده‌ای نداریم اما یکی از مزایای 3G آن است که می‌توان از آن در حین حرکت هم استفاده کرد که این مزیت در شیوه‌های اتصال به اینترنت نسل‌های اول و دوم وجود ندارد البته با این وجود ما در حال حاضر ما در جاده‌های کشور پوشش رایتل کاملی نداریم اما در داخل شهرها شما به راحتی می‌توانید از اینترنت پرسرعت رایتل در حین حرکت استفاده کنید. درباره‌ی پوشش جاده‌ای هم در کل باید مشکلات مختلفی که در راه توسعه شبکه رایتل وجود دارد مدنظر قرار داد.
نکته‌ی دیگری که وجود دارد آنکه اکنون مشترکان رایتل ظرف چند ماه چند برابر می‌شوند و به هرحال آماده‌کردن تجهیزات فنی برای این افراد خود نیاز به تلاش بسیار دارد، حال ممکن است یک اپراتور دیگر در همان مدت بیش از ما به تعداد مشترکانش افزوده شود اما قطعا تعداد مشترکان آنها ظرف چند ماه چند برابر نمی‌شود و اینجاست که این آمار برای ما معنی پیدا می‌کند.

 • مناطق تحت پوشش رایتل
 • نواحی تحت پوشش رایتل
 • raightel ir
 • شهرهای تحت پوشش رایتل
 • خریدبسته اینترنتی رایتل
 • پوشش رایتل
 • رایتل در بوکان
 • رایتل بوکان
 • مناطق تحت پوشش رایتل rightel

هزینه‌ی اینترنت رایتل گران نیست

رایتل گران نیست – نکته‌ای دیگری که درباره‌ی رایتل می‌توان به آن اشاره کرد بحث هزینه‌های رایتل است که از نظر بسیاری این هزینه‌ها بالا است البته پیش ازاین زمانی این‌گونه اعلام شده بود هزینه‌ی اینترنت رایتل حتی یک شانزدهم اپراتورهای دیگر است اما واقعیت این است که درعمل حس می‌شود هزینه‌های نسل سوم برای کاربران به نسبت بالا است؟
مبنای مقایسه شما برای گرانی و ارزانی سرویس‌ اینترنت رایتل چیست؟

اگر مبنای مقایسه اینترنتی است که از طریق ارائه دهندگان سرویس adsl ارائه می‌شود طبیعی است که به دلیل اینکه شما از طریق سیم کارت رایتل این امکان را خواهید داشت که در طول گستره شبکه تحت پوشش این اپراتور با سرعت بالا حرکت کرده و همچنان به اینترنت پرسرعت متصل بمانید، برخلاف سرویس های ثابت مثل adsl و وایمکس هزینه های بیشتری را در قبال این امکانات باید متقبل شوید.
اما با مقایسه میان قیمتهای ارائه شده از طریق ارائه دهندگان اینترنت ثابت با قیمتهای ارائه شده توسط رایتل به روشنی در خواهید یافت که تفاوت قیمتها به اندازه امکانات اضافه آن نیست.
از سوی دیگر اگر مبنای مقایسه اینترنت قابل ارائه بر روی دیگر اپراتورهای موبایل است، با قاطعیت اعلام می شود با حفظ تمام ویژگی های متمایز و ویژه رایتل در قیاس با دیگر اپراتورها شامل سرعت بالا، کیفیت مناسب، اتصال همیشگی و قابلیت تحرک در سرعت بالا، قیمت اینترنت رایتل از بقیه رقبا به مراتب پایین‌تر است.
به هر صورت قیمت‌های ما با آنچه اعلام شده تفاوتی ندارد و ما اجازه نداریم برای خدمات خود قیمتی بالاتر و یا پایین‌تر از این تعرفه‌ها را اعمال کنیم چرا که تعرفه‌های اصلی طبق نظر سازمان تنظیم مقررات اعلام می‌شود و ما موظف هستیم همان تعرفه‌ها را اعمال کنیم اما در هر صورت بسته‌های ما برای کاربران مقرون به صرفه است و شاید هزینه‌ی آنها تا همان یک شانزدهم هم کمتر از اپراتور‌های دیگر باشد.

 

-در کل از نظر خود شما هزینه‌های رایتل منطقی است، آیا شما فکر نمی‌کنید اینترنت رایتل بدون در نظر گرفتن بسته‌ها گران است؟
اینترنت ما نسبت به سایر اپراتور‌ها قابل مقایسه نیست و سرعتی به مراتب بالاتر دارد به همین دلیل اگر شما بخواهید در نظر بگیرید بی‌شک اینترنت رایتل به مراتب ارزان‌تر خواهد بود.

ادامه خواندن “هزینه‌ی اینترنت رایتل گران نیست”

 • قیمت اینترنت رایتل
 • رایتل چیست
 • هزینه اینترنت رایتل
 • adsl رایتل
 • رایتل adsl
 • اینترنت رایتل چیست

شراء SIM وRaytl

شراء SIM وRaytl
مرحبا بکم فی موقع وکاله Raytl SIM Rightel2.ir
کیفیه شراء مکارثی Raytl سهله. یمکنک بسهوله وبشکل آمن عبر المنفذ المحدد لموقع البنک الذی تتعامل معه لشراء Raytl إعداد بطاقه SIM
اختر SIM Raytl مبلغ الشراء المطلوبه. عملیه شراء Raytl الذهاب SIM

Buying a SIM Raytl

Buying a SIM Raytl
Welcome to the dealership website Raytl SIM Rightel2.ir
How to buy C. McCarthy Raytl easy. You can easily and securely via the selected port for your bank site to buy Raytl Prepare the SIM card
Select SIM Raytl purchase amount required. The process of buying Raytl go SIM