رایتل به دلیل تحریم‌ها و ارتباط تصویری هنوز نتوانسته بازار و جایگاه خودش را بین مردم پیدا کند

مدیرعامل رایتل:
دولت فرصتی دوباره به رایتل بدهد/رومینگ با ایرانسل و همراه اول هنوز نتیجه نداده است

مدیر عامل رایتل گفت: رایتل به دلیل تحریم‌ها و ارتباط تصویری هنوز نتوانسته بازار و جایگاه خودش را بین مردم پیدا کند و به اعتقاد من، دولت و حاکمیت باید فرصتی را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم فرصت از دست رفته را جبران کنیم.

مجید صدری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره رویکرد رایتل نسبت به صدور مجوز نسل‌های سوم و چهارم برای دیگر اپراتورها از سال آینده اظهار کرد: بالاخره اینکه به رقبای ما این پروانه را بدهند در بازار ما هم تأثیر دارد ولی چیزی که ما دنبالش هستیم این است که رایتل به دلیل تحریم‌ها و ارتباط تصویری هنوز نتوانسته بازار و جایگاه خودش را بین مردم پیدا کند.

وی افزود: بنابراین به اعتقاد من، دولت و حاکمیت باید فرصتی را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم فرصت از دست رفته را جبران کنیم.

مدیر عامل رایتل همچنین در پاسخ به این پرسش که زمان لازم‌الاجرا شدن پروانه رایتل از چه زمانی بوده است،گفت: شاید این خیلی مهم نباشد، بلکه چیزی که مهم است، در حال حاضر از دوره انحصار ما چند ماهی بیشتر باقی نمانده (اول شهریور ماه سال ۹۳) است.

او درباره میزان رضایت از پوشش بازار این اپراتور نیز ابراز کرد: بازار خودمان را به شرطی می‌توانیم پیدا کنیم که بعضی از مشکلات‌مان نظیر ارتباطات تصویری و رومینگ با اپراتورهای دیگر حل شود؛ تا زمانیکه این موضوعات حل نشود قطعا موانعی برای رشد خواهیم داشت.

صدری درباره اینکه رویکرد اپراتورهای دیگر در زمینه رومینگ داخلی با شما چیست، گفت: صحبت‌هایی با ایرانسل و همراه اول در زمینه رومینگ داخلی داشتیم اما نتیجه‌ای از این مباحث به دست نیاوردیم البته این اپراتورها در تلاش برای انجام هستند اما هنوز به نتیجه مستدلی نرسیده‌ایم.

منبع: http://www.rightel.ir/News/Details/89d1d9fd-ee63-40f7-9e1f-a2a4006d50ad

CEO Raytl :
The opportunity to give back to Raytl / roaming with MTN and I still have not

Raytl because of the sanctions and the visual communication market has yet to find its place among the people .

He therefore , I believe the government and the government should give us an opportunity to be able to make up for lost opportunities .

CEO Raytl also responded to the question of when is the time of entry into force of the propeller Raytl said, maybe this is not so important , but the important thing is , we have a few more fish left in our exclusivity period ( August 93 month high).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *