دوره انحصار بهره‌برداری از نسل سوم تلفن همراه رایتل

مدیرعامل رایتل: دوره حفاظت رایتل به قوت خود باقی است

مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه کشور گفت: دوره حفاظت از بازار رایتل به قوت خود باقی است و این یک حق قانونی برای رایتل است.
سیدمجید صدری افزود: درحال حاضر 127 شهر کشور تحت پوشش شبکه رایتل قرار دارند. روند توسعه شبکه نسل سوم تلفن همراه کشور علیرغم چالش‌های پیش رو به ویژه در شرایط تحریم برای تامین تجهیزات ادامه دارد.
او گفت: تحریم‌های اعمال شده علیه ایران موجب شده تا روند توسعه شبکه به سختی انجام شود اما در تلاشیم تا سطح پوشش شبکه رایتل را به میزان قابل قبولی برسانیم.
صدری درخصوص اعتراض دیگر اپراتورهای تلفن همراه کشور به تمدید دوره انحصار بهره‌برداری از نسل سوم تلفن همراه در کشور گفت: «این موضوعی است که به صورت قانونی برای رایتل تعیین شده است و اپراتور سوم طبق قانون هنوز برای توسعه شبکه خود در شرایط حفاظت فرصت دارد و ما از دوره انحصار خود به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد.»
صدری پیش از این نیز در گفت و گویی اعلام کرده بود که مردم منتظر تحول در توسعه رایتل باشند.
وی گفته بود: با توجه به تکنولوژی که رایتل در اختیار دارد، مردم انتظارات فراوانی از این اپراتور دارند و من در دوره جدیدی که در این حوزه در خدمت مردم هستم به این انتظارات را براورده خواهم کرد و مردم از هم اکنون منتظر تحول در توسعه رایتل باشند.

منبع: هفته نامه عصر ارتباط

CEO Raytl : Raytl to protect the remains

Third mobile operator ‘s CEO said that the protection remains Raytl market and has a legal right to Raytl .
Seyed Majid Sadri said Raytl network currently covers 127 cities are located . The development of third generation mobile networks , despite the challenges ahead, particularly in terms of providing equipment for the boycott continues.
He said the sanctions imposed against Iran has led to the development of the network , but are working hard to reach an acceptable level of network coverage .
and we of course will not monopolize any shorter . ”
Cage before it was announced in an interview that people are waiting for a change in Raytl development .
are Raytl .

Source: Weekly Communication Age

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *