تدوین پیوست فرهنگی رایتل

در اخبار آمده است پیوست فرهنگی رایتل تدوین شد
خبر تنظیم و تدوین پیوست فرهنگی اپراتور سوم تلفن همراه – رایتل- برای ارائه به شورایعالی فضای مجازی از زبان مدیر روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی .

جهانگیر اسدی درباره آخرین وضعیت تدوین پیوست فرهنگی خدمات اپراتور سوم تلفن همراه اظهار داشت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیوست فرهنگی خدمات نسل سوم تلفن همراه این اپراتور را تدوین کرده و به مرکز ملی فضای مجازی ارسال کرده است.

خدمات تصویری رایتل
نسل سوم اپراتور رایتل

وی با بیان اینکه پیوست فرهنگی خدمات نسل سوم اپراتور رایتل در معاونت بررسی فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تدوین شده است در مورد مجوز ارائه خدمات تماس تصویری اپراتور رایتل گفت: تدوین و تنظیم پیوست فرهنگی در دستور کار قرار گرفت اما تصویب نهایی و اجازه صدور مجوز برای ارائه این خدمات باید از سوی شورایعالی فضای مجازی صادر شود.

به گزارش مهر، راه‌اندازی سرویس مکالمه تصویری در نسل سوم اپراتور تلفن همراه رایتل از سال گذشته متوقف شده و برخی مراجع تقلید درباره حرام بودن سیستم انتقال تصویر از طریق موبایل، فتوا داده اند که ” رایتل حرام است “.

براین اساس تدوین پیوست فرهنگی ارائه خدمات تصویری رایتل در کشور در دستور شورایعالی فضای مجازی قرار گرفت و این شورا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تدوین این سند ماموریت داد.

شورایعالی فضای مجازی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواست تا با همکاری اپراتور سوم موبایل تدوین پیوست فرهنگی را برعهده گیرند و مقررات حاکم بر ارائه خدمات نسل سوم اپراتور رایتل را با درنظر گرفتن مباحث فرهنگی تدوین کنند.

1 دیدگاه برای “تدوین پیوست فرهنگی رایتل”

  1. قطع و وصل شدن اینترنت رایتل منو بشدت کلافه کرده!
    من وقتی میتونم از طریق دیگه ای کارم رو در اینترنت و فضای مجازی به خوبی و سرعت بالا انجام بدم چرا باید برای همچین سرویس معیوبی هزینه کنم !؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *