حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام

دومین تجربه حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام با تاکید بر تجربه کردن زندگی رایتلی

دومین تجربه حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی ایران تله‌کام با تاکید بر تجربه کردن زندگی رایتلی، از 4 تا هفتم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران انجام خواهد شد.
در این نمایشگاه چهار روزه، رایتل با حضور در غرفه‌های 8 و 9 و A25 به معرفی خدمات جدید و ویژه خود در حوزه‌های مختلف می‌پردازد.
محمد فرجود مدیر ارشد بازاریابی رایتل در تشریح نحوه حضور رایتل در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تله‌کام، اظهار داشت: رایتل امسال قصد دارد با حضوری متفاوت، امکان تجربه‌ زندگی مدرن با استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه را برای مردم فراهم کند.


وی با اشاره به بخش ابزارهای ارتباطی رایتل، گفت: در این بخش انواع دستگاه‌های سازگار با نسل سوم تلفن همراه معرفی می‌شوند و بازدید کنندگان می‌توانند با استفاده از گوشی‌های مجهز به سیم کارت رایتل، تجربه کار با نسل جدید ارتباطات را کسب کنند.
فرجود بخش تجربه شخصی اینترنت پرسرعت را یکی از بخش‌های پر مراجعه رایتل پیش بینی کرد و گفت: مردم می‌توانند با مراجعه به این غرفه اینترنت پر سرعت نسل سوم رایتل را تجربه نمایند.
فرجود بخش مهم دیگر رایتل در نمایشگاه را بخش خدمات ارزش افزوده خواند و گفت: در طول نمایشگاه مجموعه بسیار زیادی از خدمات ارزش افزوده رایتل رونمایی می‌شود و بازدید کنندگان می‌توانند انواع کاربردهای اینترنت پهن باند موبایل را ملاحظه کنند.
وی یکی از بخش‌های ویژه نمایشگاه امسال را ارائه انواع خدمات مالی همراه، آموزش همراه و سلامت همراه رایتل خواند و گفت: در حوزه خدمات سلامت همراه، رایتل می‌تواند خدمت بسیار ویژه‌ای به مراکز درمانی ارائه دهد. برای مثال با تجهیز آمبولانس‌ها به این سرویس، پزشکان در بیمارستان‌ها می‌توانند ضمن بررسی علائم حیاتی بیمار، مشاوره‌های لازم را در طول مسیر به صورت تصویری و آنلاین به پزشک همراه ارائه دهند. همچنین در طول نمایشگاه مراجعه کنندگان می‌توانند از مشاوره‌های پزشکی به صورت آنلاین و تصویری نیز استفاده کنند.
مدیر ارشد بازاریابی رایتل در تشریح خدمات پرداخت شهری بر بستر NFC که در نمایشگاه در معرض دید مردم قرار می‌گیرد، گفت: به کمک این خدمت مشترکین رایتل می توانند به جای استفاده از کارت های متداول پرداخت، صرفاً با تلفن همراه خود و به کمک سیم کارت رایتل انواع پرداخت های خود را انجام دهند. پرداخت در ترمینال های تاکسی، مترو و اتوبوس، پایانه فروشگاهی و دستگاه خودکار فروش (Vending machine) از جمله مواردی است که بازدید کنندگان محترم می توانند آن را تجربه نمایند. وی افزود: معرفی خدمات آموزش همراه رایتل و امکان آزمایش و استفاده از این سرویس به همراه نمایش سیمنارهای رایتل به صورت Online video streamingدر قالب کلاس مجازی از دیگر بخش‌های رایتل در نمایشگاه است.
وی در تشریح خدمات سازمانی رایتل در دوره نمایشگاه گفت: ارائه سرویس شبکه امن خصوصی دیتا بر بستر موبایل، سرویس‌های تلفنی رایتل ویژه سازمان‌ها ( MVPN )، طرح‌های اشتراکی، طرح ها و خدمات ویژه دستگاه به دستگاه (m2m)، سیم کارت‌های هیبریدی رایتل با قابلیت تغییر ماهیت از دائمی به اعتباری، سرویس‌های مبتنی بر مکان، خدمات پهن باند موبایل سازمانی از جمله این خدمات است.

گزارش تصویری از حضور رایتل در چهاردهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی – تله کام 2013


همچنین ارائه راهکارهای اختصاصی برای صنایع مختلف از جمله خدماتی است که رایتل در طول نمایشگاه در غرفه خدمات سازمانی ارائه می‌دهد.
وی به همکاری رایتل و نیروی انتظامی در قالب یک خدمت متفاوت و نوین اشاره کرد و تصریح کرد: با استفاده از خدمات نسل سوم، یک شبکه خصوصی وایرلس (( APN برای این ارگان ایجاد شده و از این طریق خودروهای مختلف پلیس امکان انتقال تصاویر و اطلاعات میان یکدیگر را خواهند داشت.
مدیر ارشد بازاریابی رایتل با بیان اینکه طرح‌های تخفیف ویژه فروش سیم کارت‌های رایتل از دیگر برنامه‌های ما در طول نمایشگاه است، گفت: یکی از این طرح‌ها، طرح ویژه مراجعه کنندگان جامعه بزرگ تامین اجتماعی به نمایشگاه تله‌کام است. بدین ترتیب که هر فرد بیمه شده تامین اجتماعی می¬تواند پس از دریافت کارت تخفیف، با در دست داشتن کارت ملی و دفترچه بیمه تامین اجتماعی بعد از نمایشگاه تا انتهای مهر ماه به فروشگاه¬های رایتل مراجعه نموده و یک سیم کارت اعتباری رایگان دریافت نماید.
فرجود اهدای سیم کارت شرکت کنندگان در کمپین فرهنگی رانندگی و رایتل را نیز از دیگر برنامه‌های رایتل در نمایشگاه خواند و گفت: به افرادی که متعهد شوند در هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند و تعهدنامه این کمپین را امضا کنند، 50 درصد تخفیف برای خرید سیم کارت های رایتل ارائه می گردد. وی برگزاری سیمنارهای تخصصی در طول نمایشگاه را نیز قابل توجه خواند و گفت: سمینارهای مختلفی در دوره نمایشگاه تله کام از سوی رایتل با محوریت خدمات نسل سوم ( 3G ) برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان پس از پایان دوره، تاییدیه آموزشی دریافت می‌کنند.
فرجود در پایان به طرح ویژه رایتل برای عرضه سیم کارت به شرکت ها، سازمان ها و وزارت خانه ها به همراه تخفیف های ویژه در نمایشگاه نیز اشاره کرد و گفت: متقاضیان این خدمات می توانند با مراجعه به غرقه رایتل و با تکمیل اطلاعات مربوطه از این مزایا بهره مند گردند.

منبع :

http://www.rightel.ir/News/Details/dad58358-931f-4880-9e9e-a2460167d41c

http://www.rightel.ir/News/Details/231c3a9c-603d-4d65-9e48-a24600a98dfe

  • خرید سیم کارت رایگان رایتل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *