تحول در توسعه رایتل

مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه‬:‬
مردم منتظر تحول در توسعه رایتل باشند

مدیر عامل رایتل با بیان اینکه با مدیران مختلف حوزه مخابرات اعم از مدیران بالا دستی و میانی جلسات متفاوتی را برگزار کرده‌ام گفت: خوشبختانه یک عزم همگانی برای توسعه رایتل به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات نسل سوم در کشور ایجاد شده و من امیدوارم به عنوان مدیر اجرایی و در خط مقدم این حوزه خدمت رسانی، رایتل را به جایگاه واقعی خود برسانم.
به گزارش خبرنگار ایسنا، مجید صدری با تاکید بر اینکه مردم منتظر تحول در توسعه رایتل باشند تاکید کرد: از سرویسهای مختلفی رونمایی کردیم و به رشد شعار زندگی رایتلی کمک شایانی خواهد کرد و آن ایجاد تسهیلات متفاوت در حوزه آموزش، سلامت، امنیت و … است.
وی اظهار کرد: با توجه به تکنولوژی که رایتل در اختیار دارد، مردم انتظارات فراوانی از این اپراتور دارند و من در دوره جدیدی که در این حوزه در خدمت مردم هستم به این انتظارات را براورده خواهم کرد و مردم از هم اکنون منتظر تحول در توسعه رایتل باشند.
صدری در پایان تاکید کرد: البته اکنون رایتل توسعه شهری خوبی دارد و در بیش از 127 شهر پوشش دهی دارد اما بنده امیدوارم این توسعه شبکه سرعت بیشتری یابد و مردم تمام کشور به زودی از خدمات نسل سوم بهره مند شوند.

 

خسروی: با حضور مهندس صدری، توسعه رایتل سرعت می‌یابد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در بازدید از رایتل در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تله‌کام گفت: با توجه به اینکه مهندس صدری از کسانی هستند که چندین سال در صنعت مخابرات کشور فعالیت داشته اند و در هر کجایی که بودند تاثیر گذار بوده‌اند، ما امیدواریم که با حضور ایشان در رایتل، این اپراتور توسعه بیشتری داشته باشد.
خسروی تصریح کرد: رایتل تا کنون برخی از فرصت‌های در اختیار را از دست داده است، اما با توجه به اینکه سرویس هایی که این اپراتور ارائه می‌دهد متفاوت است و مورد استقبال جوانان قرار گرفته و هم اکنون در سطح کشور، بسیاری از این سرویس ها استفاده می کنند، باید این زمان های از دست رفته را جبران کند.
وی با بیان اینکه درصد قابل توجهی از جمعیت کشور را جوانان علاقه مند به تکنولوژی تشکیل می‌دهند و همین حالا نیز خیلی از کارهای خود را روی تلفن همراه خود انجام می دهند، تصریح کرد: به همین دلیل ما در شرکت ارتباطات زیر ساخت حتما حمایت مطلوبی از رایتل خواهیم داشت.

 

منبع : http://www.rightel.ir/News/Details/fce7927e-bac0-45b5-b5a8-a0d3002cb083

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *